Oslavte s námi 25. výročí

Společnost byla založena v roce 1991 pod názvem Securiton International ČSFR spol. s r.o. V roce 1998 se pak stala součástí Securitas AB. I díky akvizicím, společnost SECURITAS ČR představuje dnes obratem i počtem zaměstnanců „jedničku“ na trhu komerční bezpečnosti v České republice.

SECURITAS ČR je dceřinou společností švédské Securitas AB, jejíž historie sahá až do roku 1934. V současné době působí v 53 zemích Evropy, Severní a Jižní Ameriky, Středního Východu, Asie a Afriky a zaměstnává více než 330 000 osob. Za dobu své existence si Securitas vybudovala výtečné know-how, které je tím nejlepším předpokladem pro zavádění technických inovací a prosazení významné pozice na rozvinutých i nově vznikajících trzích.

25 let úspěchů, 80 let spolupráce s našimi zákazníky, velkého pracovního nasazení a odhodlání, poskytovat služby té nejvyšší kvality.

SECURITAS ČR stojí na dlouhodobě budovaných základech, které jí umožňují zvládat náročné výzvy současnosti. Budoucnost bude patřit specializovaným službám založených na znalostech, proto svou strategii vede tímto směrem.

 výroční bulletin