Securitas zajišťovala bezpečnost na Dni otevřených dveří VD Fláje

11. září 2019

Každoroční Den otevřených dveří na přehradě Fláje se letos konal 7. září. Lákadlem pro veřejnost byla jako vždy unikátní vodní nádrž, která je zařazena na seznam českých kulturních památek, pořadatel – Povodí Ohře – však připravil pro návštěvníky mnoho dalších doprovodných aktivit, včetně návštěvy sousední vodní nádrže Rauschenbach v Německu. Na zajištění bezpečnosti celé akce a jejího hladkého průběhu se podíleli i pracovníci specializované fyzické ostrahy SECURITAS ČR.

„I přes deštivé počasí dorazilo přibližně 3 000 lidí. Pracovníci Securitas se starali o bezproblémový provoz parkoviště, dohlíželi na prostory hráze a informačního centra, regulovali pohyb vozidel na parkovišti a odjezdy a příjezdy kyvadlových autobusů mezi Rauschenbachem a Flájemi. Vodní nádrž zásobující Mostecko pitnou vodou není typickým dějištěm akce pro větší množství lidí – díky našim specializovaným službám však můžeme i na takto netypickém místě zajistit bezpečnost, eliminovat veškerá rizika a ještě pomoci s organizací,“ říká Martina Němcová, obchodní ředitelka společnosti SECURITAS ČR.

Den otevřených dveří 2019 nabídl veřejnosti kromě prohlídek dvou vodních děl v češtině i němčině, občerstvení a zábavného programu pro děti také moderní informační centrum. Nová budova infocentra byla spolu se značenou turistickou stezku slavnostně otevřena letos na jaře. Součástí je také návštěvnické centrum 10 kilometrů vzdálené nádrže Rauschenbach, kde si mohli návštěvníci během akce prohlédnout i mobilní laboratoř.

Ostraha Securitas na Dni otevřených dveří VD Fláje

Securitas zajišťovala bezpečnost na Dni otevřených dveří VD Fláje

 Účastníci Dne otevřených dveří vodního díla Fláje - 7.9.2019