Securitas security guard

Banky

Nabízíme širokou škálu služeb umožňující flexibilní a nákladově efektivní bezpečnostní řešení v oblasti bankovních a finančních služeb a pojišťovnictví. 

Bezpečnostní řešení pro finanční trh

V SECURITAS ČR vždy hledáme způsoby, jak prostředky našich klientů vyčleněné na ostrahu využít co nejlépe. Proto klientům doporučujeme takový model ostrahy, který odpovídá heslu „guarda si platím, když ho potřebuji“. U bankovních poboček bývá kritickým obdobím otevírání a zavírání, proto klientům dodáváme časově omezenou ostrahu formou asistence – zvýšeného dozoru při otevírání a zavírání, zpravidla v rozsahu 2-4h denně. Naši klienti se tak mohou i v této kritické chvíli věnovat tomu, co umí nejlépe, svému core businessu.

Bezpečná lokalita

Naše společnost zavedla na českém trhu i další nové úsporné produkty v oblasti střežení bankovních poboček, zejména pak pěší hlídky v bezpečných lokalitách

Střežení bankomatů a další služby

Našim bankovním klientům nabízíme vysoce efektivní střežení jejich bankomatů. Systém ověřený deseti lety provozu nyní instalujeme v nejnovější verzi umožňující nejen dálkový monitoring na centrálním dohledovém pracovišti, ale i možnost stažení videozáznamu z ATM kdekoliv v ČR rovněž na jednom místě. Jestli se někde v security projevil technologický pokrok vč. miniaturizace a současně i snížení nákladů, je to určitě u komplexního zabezpečení ATM vč. videozáznamu.

Klientům dodáváme i denní security management formou služeb bezpečnostních specialistů v každém kraji ČR. Na denní bázi organizují požadavky z pobočkové sítě, jako jsou opravy a revize používaných technologií a trezorů. Jejich náplní je také zpracování bezpečnostních studií a odborných stanovisek k projektové dokumentaci systémů zabezpečovací techniky a koordinace výměn bezpečnostních technologií dle požadavků a vnitřních předpisů zákazníka. Zajištují školení služeb PO a BOZP a školení bezpečnosti bankovního provozu a prevenci mimořádných událostí. Pro vyšší efektivitu a sledování workflow u požadavků na servisní činnosti jsme vyvinuli specializovaný portál, do nějž vstupují specialisté i servisní firmy s možností náhledu ze strany uživatelů.

Banky

Návrh bezpečnostního řešení pro tento segment

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které si můžete přečíst zde.

Pomohli jsme optimalizovat náklady při zachování vysoké úrovně zabezpečení

Analýza bezpečnostních rizik ukázala, že je možné redukovat počet poboček, které skutečně potřebují trvalou přítomnost strážného. To SECURITAS umožnilo vytvořit flexibilní řešení pro zbývající pobočky.

Přečtěte si více o tomto bezpečnostním řešení.