Securitas security guard

Banky

Nabízíme širokou škálu služeb umožňující flexibilní a nákladově efektivní bezpečnostní řešení v oblasti bankovních a finančních služeb a pojišťovnictví. 

Bezpečnostní řešení pro finanční trh

V SECURITAS ČR vždy hledáme způsoby, jak prostředky našich klientů vyčleněné na ostrahu využít co nejlépe. Proto klientům doporučujeme takový model ostrahy, který odpovídá heslu „guarda si platím, když ho potřebuji“. U bankovních poboček bývá kritickým obdobím otevírání a zavírání, proto klientům dodáváme časově omezenou ostrahu formou asistence – zvýšeného dozoru při otevírání a zavírání, zpravidla v rozsahu 2-4h denně. Naši klienti se tak mohou i v této kritické chvíli věnovat tomu, co umí nejlépe, svému core businessu.

Bezpečná lokalita

Naše společnost zavedla na českém trhu i další nové úsporné produkty v oblasti střežení bankovních poboček, zejména pak pěší hlídky v bezpečných lokalitách

Střežení bankomatů a další služby

Našim bankovním klientům nabízíme vysoce efektivní střežení jejich bankomatů. Systém ověřený deseti lety provozu nyní instalujeme v nejnovější verzi umožňující nejen dálkový monitoring na centrálním dohledovém pracovišti, ale i možnost stažení videozáznamu z ATM kdekoliv v ČR rovněž na jednom místě. Jestli se někde v security projevil technologický pokrok vč. miniaturizace a současně i snížení nákladů, je to určitě u komplexního zabezpečení ATM vč. videozáznamu.

Klientům dodáváme i denní security management formou služeb bezpečnostních specialistů v každém kraji ČR. Na denní bázi organizují požadavky z pobočkové sítě, jako jsou opravy a revize používaných technologií a trezorů. Jejich náplní je také zpracování bezpečnostních studií a odborných stanovisek k projektové dokumentaci systémů zabezpečovací techniky a koordinace výměn bezpečnostních technologií dle požadavků a vnitřních předpisů zákazníka. Zajištují školení služeb PO a BOZP a školení bezpečnosti bankovního provozu a prevenci mimořádných událostí. Pro vyšší efektivitu a sledování workflow u požadavků na servisní činnosti jsme vyvinuli specializovaný portál, do nějž vstupují specialisté i servisní firmy s možností náhledu ze strany uživatelů.

Banky

Návrh bezpečnostního řešení pro tento segment

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které si můžete přečíst zde.