Securitas z pohledu zaměstnance

Proč pracovat v Securitas?

V našem oboru existuje jen málo situací, které lze předem předpokládat. Lidé zvenčí často vůbec netuší, jak náročné a mnohdy vypjaté situace musí naši zaměstnanci každý den řešit. My si toho vždy vážíme a jsme na své zaměstnance hrdí. Nabízíme mnoho příležitostí pro osobní i pracovní růst a výhody zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti.

Často působíme jako oči a uši našich zákazníků. Nejlepším způsobem, jak se vyrovnat s hrozícím nebezpečím je předejít mu. Naši zaměstnanci vždy ví, jak na to, což Securitas dokáže náležitě ocenit.

Přestože nezřídka máme pocit, že čelíme každodenním výzvám sami, opravdu osamoceni nikdy nejsme. Ať jsme kdekoliv a děláme cokoliv, můžeme si být jisti, že jsme součástí obrovského týmu Securitas, který stojí vždy za námi.

Péče o zaměstnance

Zatímco Vy pracujete na tom, aby byli naši zákazníci v bezpečí, my se postaráme o Vaši vlastní jistotu a pocit bezpečí: všem našim zaměstnancům nabízíme stabilní a perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní a stále se rozvíjející společnosti a jistotu pravidelně a včas vyplácené mzdy.

Neustále pracujeme na zlepšování pracovního prostředí. Vážíme si Vaší práce, a proto o Vás náležitě a rádi pečujeme.

"Securitas je lídrem bezpečnostního průmyslu díky našim zaměstnancům. Proto rozvoj našich zaměstnanců znamená rozvoj Securitas."

Alf Göransson, prezident a CEO Securitas AB

Vzdělávání

Klíčem k vybudování dlouhodobého pracovněprávního vztahu mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem založeným na vzájemné důvěře a respektu je v Securitas především kvalita vedoucích pracovníků. Pro neustálé  prohlubování jejich odborných i manažerských schopností sestavujeme vzdělávácí programy šité na míru.

Pro výkonné zaměstnance, tj. bezpečnostní pracovníky, pracovníky zásahových jednotek, operátory, recepční a další máme připraven propracovaný systém vstupních, periodických a odborných školení, díky kterým naši zaměstnanci vykonávají službu na skutečně profesionální úrovni.

Rozhodnete-li se přijmout některou z našich pracovních nabídek, i Vy si zasloužíte růst!

V Securitas Vám nabízíme dvě možné cesty, jakými se můžete vydat. Volit můžete mezi profesní dráhou vedoucí k manažerské pozici nebo se můžete stát specialistou v daném oboru. 

Pro více informací pošlete tento rychlý e-mail nebo volejte na tel. 800 880 838
*
*
*
*

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které si můžete přečíst zde.