Firemní filozofie

Od roku 1934, kdy jsme byly malou firmou, se mnohé změnilo. Nyní jsme moderní, globální společností s profesionály ve svých řadách a high-tech bezpečnostními technologiemi. Náš cíl se po celou tu dobu nezměnil. Každý den s hrdostí oblékáme uniformu a "Pomáháme dělat váš svět bezpečnější".

Bezpečnost je pro nás všechny základním předpokladem k tomu, abychom si užívali života s přáteli a rodinou a mohli dobře vykonávat svou práci. Avšak ohrožení naší bezpečnosti neustále vzrůstá. Proto je v Securitas důležitější víc než kdy předtím, pomáhat našim zákazníkům, aby se jejich svět stal bezpečnějším.

Jako lídr v oblasti komerční bezpečnosti si uvědomujeme svou zodpovědnost a společně s dalšími průmyslovými podniky podporujeme vývoj tohoto odvětví. Činíme tak dodržováním pravidel etického chování a firemní kultury.

Cílem naší firemní kultury jsou kompetentní a kvalifikovaní zaměstnanci, profesionálové, kteří vytváří bezpečné životní prostředí. Úspěch Securitas je pak měřen důvěrou, kterou naše společnost získá.

Pro více informací pošlete tento rychlý e-mail nebo volejte na tel. 724 681 697
*
*
*

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které si můžete přečíst zde.