Oslavte s námi 25. výročí

Společnost byla založena v roce 1991 pod názvem Securiton International ČSFR spol. s r.o. V roce 1998 se pak stala součástí Securitas AB. I díky akvizicím, společnost SECURITAS ČR představuje dnes obratem i počtem zaměstnanců „jedničku“ na trhu komerční bezpečnosti v České republice.

SECURITAS ČR je dceřinou společností švédské Securitas AB, jejíž historie sahá až do roku 1934. V současné době působí v 53 zemích Evropy, Severní a Jižní Ameriky, Středního Východu, Asie a Afriky a zaměstnává více než 335 000 osob. Za dobu své existence si Securitas vybudovala výtečné know-how, které je tím nejlepším předpokladem pro zavádění technických inovací a prosazení významné pozice na rozvinutých i nově vznikajících trzích.

25 let úspěchů, 80 let spolupráce s našimi zákazníky, velkého pracovního nasazení a odhodlání, poskytovat služby té nejvyšší kvality.

SECURITAS ČR stojí na dlouhodobě budovaných základech, které jí umožňují zvládat náročné výzvy současnosti. Budoucnost bude patřit specializovaným službám založených na znalostech a stále větším podílem technologií, proto svou strategii vede tímto směrem.

 výroční bulletin