Skip to main content
    Přidejte se do týmu ostrahy jaderných elektráren, volejte na +420 602 306 953

    Securitas a Axis – proč je třeba spolupráce s důvěryhodnými dodavateli

    Securitas není jen česká, ale i globální firma. Podnikáme pouze v demokratických zemích a tomu odpovídá i naše preference při výběru technologických partnerů. Jedním z nich je švédský Axis Communications.

    12. 3. 2025

    Bezpečnostní sektor se neustále vyvíjí a čelí novým výzvám. Kromě inovací v oblasti technologií je dnes klíčové i důsledné prověřování dodavatelů. Securitas dlouhodobě klade důraz na důvěryhodnost a kvalitu řešení, což potvrzuje i naše spolupráce se společností Axis Communications.

    Technologie v centru pozornosti

    Axis na svém blogu nedávno zveřejnil dvě videa, která zdůrazňují globální partnerství mezi našimi společnostmi. Theresa Stenebring, Global Account Manager ve společnosti Axis Communications, v nich vyzdvihuje, jak Securitas podporuje technologický rozvoj: „Securitas je švédská společnost a zároveň jeden z našich nejdéle spolupracujících partnerů. Tato spolupráce nás podnítila k inovacím v oblasti umělé inteligence, analytiky a moderních přístupových technologií. Díky jejich podnětům z pohledu zákazníka neustále posouváme hodnotu, kterou přinášíme na trh.“

    Inovace nejen globálně, ale i v Česku

    Partnerství mezi Securitas a Axis není jen o globálních trendech – dlouhodobě spolupracujeme i na lokální úrovni. Jakub Sedlmajer, bezpečnostní expert Axis Communications, shrnuje spolupráci v České republice takto: „Securitas vnímám jako technologického inovátora – například nasazení IP reproduktorů a videoanalytiky v jejich kamerovém systému RVS, nebo využití IP radarů a termálních kamer je dost pokrokové. Zároveň Securitas v Česku střeží mnoho tisíc objektů, včetně kritické infrastruktury, a zde se shodujeme na tom, že bezpečnostní řešení musí být důvěryhodná, efektivní a v dlouhodobém měřítku šetřit náklady.“

    Konkrétním příkladem společného projektu v Česku je například využití IP radarů a PTZ kamer Axis při ochraně areálu prodejce vozů Auto ESA, integrace IP reproduktorů a kamer do systému Securitas RVS v pivovaru Samson nebo realizace prvního zcela automatického systému zabezpečení staveniště společnosti YIT v developerském projektu na pražském Sídlišti Barrandov.

    Další komentáře a videa o partnerství se společností Axis najdete v článku na blogu Axis.

    Kontaktujte nás ještě dnes

    S čím vám můžeme pomoci? Napište nám zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře.

    * = povinná pole

    Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které si můžete přečíst zde. Odesláním formuláře potvzujete souhlas s těmito zásadami.

    Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které si můžete přečíst zde. Odesláním formuláře potvzujete souhlas s těmito zásadami.

    Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.