Skip to main content

Bezpečnostní služby

Hledáte spolehlivého partnera v oblasti bezpečnosti?

Zajistíme pro vás soukromé bezpečnostní služby - fyzickou ostrahu objektů a osob, připojení na pult centrální ochrany, vzdálenou správu objektu, zabezpečení domu, bytu či jiného komerčního objektu, instalaci bezpečnostních technologií, bezpečnostní poradenství i auditní činnost. 

Co získáte?

Jedinečné řešení bezpečnosti na míru vašim potřebám tvořené nejefektivnější kombinací lidí, technologií a on-line digitálních dat. Právě díky digitalizaci našich služeb a schopnosti vyhodnotit velké množství dat dokážeme předvídat bezpečnostní rizika a účinně ochránit váš majetek.

Proč se spolehnout na SECURITAS?
Odlišuje nás:

Toto video je nedostupné.

Pro jeho shlédnutí přijměte funkční soubory cookies v

Nová tvář bezpečnosti

Pomáháme vám zmírnit rizika, předvídat potenciální hrozby a přinést klid v duši. K inovativním nástrojům a službám Securitas se dostanete přes digitální rozhraní. To vám umožní neustálou kontrolu nad vaší bezpečností.

S čím Vám můžeme pomoci?

Napište nám zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře.

An error has occurred while getting captcha image

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které si můžete přečíst zde. Odesláním formuláře potvzujete souhlas s těmito zásadami.

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.