Bezpečnostní služby

Hledáte spolehlivého partnera v oblasti bezpečnosti? Vyzkoušejte SECURITAS ČR. Jsme bezpečnostní agentura s dlouholetou tradicí na českém i světovém trhu. Poskytujeme komplexní bezpečnostní služby.

Securitas poskytuje komplexní bezpečnostní služby na míru všem typům zákazníků.

Zajistíme pro vás fyzickou ostrahu objektů a osob, připojení na pult centrální ochrany, vzdálenou správu objektu, zabezpečení domu, bytu či jiného komerčního objektu, instalaci bezpečnostních technologií, bezpečnostní poradenství i auditní činnost.

Co získáte?

Jedinečné řešení bezpečnosti na míru vašim potřebám tvořené nejefektivnější kombinací lidí, technologií a on-line digitálních dat. Právě díky digitalizaci našich služeb a schopnosti vyhodnotit velké množství dat dokážeme předvídat bezpečnostní rizika a účinně ochránit váš majetek.

Proč se spolehnout na SECURITAS?
Odlišuje nás:

Nová tvář bezpečnosti

Pomáháme vám zmírnit rizika, předvídat potenciální hrozby a přinést klid v duši. K inovativním nástrojům a službám Securitas se dostanete přes digitální rozhraní. To vám umožní neustálou kontrolu nad vaší bezpečností.

Kontaktujte Securitas ČR

Napište nám ještě dnes

An error has occurred while getting captcha image

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které si můžete přečíst zde. Odesláním formuláře potvzujete souhlas s těmito zásadami.

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.