BARTH DAY - skvěle zvládnutá eventová akce

16. května 2019

V sobotu 11.5.2019 se na Dostihovém závodišti Pardubice konal již čtvrtý ročník akce BARTH Day, pro kterou SECURITAS již tradičně zajišťuje pořadatelskou a bezpečnostní činnost. Letos navzdory obavám ze špatného počasí dorazilo více jak osm a půl tisíce návštěvníků.

V programu akce si každý mohl nalézt „to své“. Zábavné atrakce pro děti, zkušební jízdy nejnovějších modelů vozidel, běžecké závody po dostihovém závodišti přes překážky, koncert Marka Ztraceného a letošní vrchol akce - freestyle motokrosová exhibice Filipa Podmola. Ten na svém stroji předvedl přeskok nejznámější překážky závodiště, Taxisova příkopu.

Akce BARTH DAY byla po bezpečnostní stránce zajištěna našimi bezpečnostními pracovníky, kteří nejenom hlídali hladký průběh akce u jednotlivých atrakcí a bodů programu, ale pomáhali i s organizací parkování.

Ze strany pořadatele dorazila velká pochvala za naše služby, čehož si nesmírně vážíme. Slova chvály si zaslouží nejen bezpečnostní pracovníci z ostrahy, ale i vedoucí pracovníci – Contract Manager Martin Munzar a vedoucí objektu Tomáš Vodvárka. Děkujeme všem za profesionálně odvedenou práci!

bezpečnost na akci barth day skvěle zajistila securitas čr