Skip to main content

Lidé ze SECURITAS pomohou a zajistí evidenci při testování

Publikováno
05 března 2021 12:39

"Od zavedení vládního opatření o povinném testování na SARS-CoV-2 ve firmách se setkáváme s mnoha dotazy ze strany našich klientů, kdy a za jakých podmínek můžou při tomto testování asistovat pracovníci bezpečnostní agentury.

Pracovníci SECURITAS ČR můžou v rámci platné legislativy zajistit následující úkony: předat samotestovací sadu, včetně návodu, určeným zaměstnancům u vchodu do podniku (například na vrátnici); zanést výsledek do evidenčního systému, poté co testovaný zaměstnanec nahlásí výsledek testu a podepíše jej; vpustit zaměstnance na pracoviště při negativním výsledku testu nebo ho nevpustit při výsledku pozitivním či při odmítnutí testu.

Bezpečnostní pracovníci SECURITAS ČR nejsou zdravotníci, a nemají tedy oprávnění sami testy provádět. Disponují však pokročilým digitálním systémem pro evidenci bezpečnostních služeb, který může velmi dobře posloužit k tomuto účelu, včetně kontroly pravidelných intervalů povinných testů," říká Martina Němcová, obchodní ředitelka SECURITAS ČR.

Kontaktujte nás ještě dnes

S čím vám můžeme pomoci? Napište nám zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře.
An error has occurred while getting captcha image

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které si můžete přečíst zde. Odesláním formuláře potvzujete souhlas s těmito zásadami.

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.