Skip to main content

Lidé ze SECURITAS pomohou a zajistí evidenci při testování

Published
05 března 2021 12:39

"Od zavedení vládního opatření o povinném testování na SARS-CoV-2 ve firmách se setkáváme s mnoha dotazy ze strany našich klientů, kdy a za jakých podmínek můžou při tomto testování asistovat pracovníci bezpečnostní agentury.

Pracovníci SECURITAS ČR můžou v rámci platné legislativy zajistit následující úkony: předat samotestovací sadu, včetně návodu, určeným zaměstnancům u vchodu do podniku (například na vrátnici); zanést výsledek do evidenčního systému, poté co testovaný zaměstnanec nahlásí výsledek testu a podepíše jej; vpustit zaměstnance na pracoviště při negativním výsledku testu nebo ho nevpustit při výsledku pozitivním či při odmítnutí testu.

Bezpečnostní pracovníci SECURITAS ČR nejsou zdravotníci, a nemají tedy oprávnění sami testy provádět. Disponují však pokročilým digitálním systémem pro evidenci bezpečnostních služeb, který může velmi dobře posloužit k tomuto účelu, včetně kontroly pravidelných intervalů povinných testů," říká Martina Němcová, obchodní ředitelka SECURITAS ČR.

Kontaktujte nás ještě dnes!

Co pro Vás můžeme udělat? Napište nám zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře.

An error has occurred while getting captcha image

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které si můžete přečíst zde. Odesláním formuláře potvzujete souhlas s těmito zásadami.

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.