Skip to main content

SECURITAS ČR získala titul Czech Business Superbrands 2020

Publikováno
11 května 2020 20:26

S radostí oznamujeme, že se nám podařilo získat cenu Czech Business Superbrands 2020.

Cena je každoročně udělována těm nejlepším značkám na trhu. Titul, který je vyhlašován v téměř 90 státech světa na pěti kontinentech, hodnotí značky podle kritérií jako známost, budování brandu, inovace či prestiž.

Zajímá Vás, jak lze získat titul Superbrands?

Udělení titulu Superbrands daného roku předchází vícekolové výběrové řízení. Do programu Superbrands se jednotlivé značky nemůžou přihlásit. Při nominaci se vychází z databáze všech registrovaných obchodních trade-mark značek, kterou pro tento účel uvolní Úřad průmyslového vlastnictví. Společnost Bisnode, přední světový poskytovatel obchodních informací, na základě obchodních dat a výsledků vytvoří seznam nominovaných kandidátů. Dalším krokem je spotřebitelský průzkum, jeden z nejdůležitějších prvků výběrového řízení, v rámci kterého agentura GfK Czech Republic na základě známosti a obliby zúží výběr na seznam semifinalistů. Konečné slovo při udělování titulů Superbrands v daném roce má odborná komise Brand Council. Na konci hodnotícího procesu získávají spotřebitelské značky oceňění Superbrands, podnikatelským značkám je udělen titul Business Superbrands.

Zdroj: https://www.czechsuperbrands.com

Máte dotazy nebo zájem o bezpečnostní služby? Napište nám nebo volejte na 724 681 697.

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.