Skip to main content

Securitas - první bezpečnostní společnost se závazkem k SBTi

Publikováno
12 července 2022 14:22

S radostí oznamujeme, že jsme první globální bezpečnostní společností, která se zavázala k iniciativě Science Based Targets Iniciative (SBTi).

Vědecky podložené cíle poskytují firmám jasně definovanou cestu ke snížení emisí v souladu s cíli Pařížské dohody, která usiluje o omezení oteplování na 1,5° C oproti předindustriální úrovni.

Dopad činnosti Securitas na životní prostředí je relativně malý, přesto zahájíme proces tvorby a validace cílů, abychom tento dopad stále více snižovali.

„Vykazováním emisí do CDP po dobu více než 10 let a jako signatáři OSN Global Compact od roku 2015, jsme už ukázali, že bereme klimatické změny vážně. Jsem hrdý na to, že jsme v souladu s naším cílem pomáhat dělat váš svět bezpečnější, demonstrovali naše vůdčí postavení v bezpečnostním průmyslu tím, že jsme se zavázali k SBTi.“  říká Magnus Ahlqvist, prezident a CEO 

Více informací najdete v tiskové zprávě.

Máte dotazy nebo zájem o bezpečnostní služby? Napište nám nebo volejte na 724 681 697.

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.