Skip to main content

Novým obchodním ředitelem SECURITAS ČR je Michal Kubín

Publikováno
09 května 2022 08:51

Tisková zpráva ze dne 9.5.2022

Vedení největší bezpečnostní agentury v ČR hlásí změny. Jejím novým obchodním ředitelem se stává Michal Kubín (48). Vystřídá stávající obchodní ředitelku Martinu Němcovou, která odchází na mateřskou dovolenou.

PRAHA 9. května 2022 – SECURITAS ČR hlásí nové jméno na pozici obchodního ředitele. Je jím Michal Kubín, manager s více než dvacetiletou manažerskou praxí. Do společnosti Securitas přichází z pozice změnového managera a CEO společnosti Tesla Lighting. „Na práci pro největší bezpečností agenturu v ČR se velmi těším a vnímám ji jako výzvu,“ říká Michal Kubín a dodává: „Bezpečnostní sektor prochází v posledních letech zásadními změnami a stále výraznější role hrají technologie. Jako jeden ze svých hlavních úkolů proto vidím v komunikaci se stávajícími i novými klienty a prosazování pokročilých řešení při ochraně jejich projektů.“

Michal Kubín vystudoval statistiku a management na VŠE v Praze. Doposud působil ve společnostech Intertek, Telf AG, Oresi, Tesla Lighting . Odtud má bohaté zkušenosti s navrhováním a zaváděním nových obchodní procesů a také se změnovým managmentem. Jeho specializací jsou krátko a střednědobé transformační projekty. Michal Kubín je ženatý, má dvě děti a ve volném čase se věnuje samurajskému sportovnímu šermu kendo.

Máte dotazy nebo zájem o bezpečnostní služby? Napište nám nebo volejte na 724 681 697.

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.