Skip to main content

Simulace ozbrojeného útoku za účasti SECURITAS ČR

Publikováno
24 června 2022 11:44
Záznam ze simulace zásahu mobilní jednotky SECURITAS ČR při ozbrojeném útoku na objekt kritické infrastruktury.

Zajímá vás, co se děje bezprostředně po narušení objektu pachatelem trestného činu nebo dokonce po ozbrojeném útoku?
 
Společnost Axis Communications ve spolupráci s Asociace kritické infrastruktury ČR a technologickými partnery Z.L.D.JALUD Embedded a SECURITAS ČR uskutečnila simulaci fyzického útoku na objekt kritické infrastruktury v plzeňském Smart City Polygon. Test ukázal funkce komplexního zabezpečovacího systému, který hlídá perimetr objektu kritické infrastruktury a skládá se ze senzorů, softwarových prvků i služeb ostrahy.
 
Pokud se týká služeb Securitas, útok prověřil spolehlivost služby Remote Video Solutions (RVS), která spojuje inteligentní kamerový systém se vzdáleným dohledem operátora, možností přímé hlasové intervence s pomocí reproduktoru a včasného dojezdu zásahové jednotky.
 
Jak simulovaný útok dopadl a jaké poznatky pro zabezpečení kritické infrastruktury z testu vyplynuly? Dočtete se v tiskových zprávách Axis Communications a Asociace kritické infrastruktury.  Z akce bude také vytvořeno video, které vám následně představíme.                                        

 

Kontaktujte nás ještě dnes

S čím vám můžeme pomoci? Napište nám zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře.

An error has occurred while getting captcha image

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které si můžete přečíst zde. Odesláním formuláře potvzujete souhlas s těmito zásadami.

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.