Skip to main content

Simulace ozbrojeného útoku za účasti SECURITAS ČR

Publikováno
24 června 2022 11:44

Zajímá vás, co se děje bezprostředně po narušení objektu pachatelem trestného činu nebo dokonce po ozbrojeném útoku?
 
Společnost Axis Communications ve spolupráci s Asociace kritické infrastruktury ČR a technologickými partnery Z.L.D.JALUD Embedded a SECURITAS ČR uskutečnila simulaci fyzického útoku na objekt kritické infrastruktury v plzeňském Smart City Polygon. Test ukázal funkce komplexního zabezpečovacího systému, který hlídá perimetr objektu kritické infrastruktury a skládá se ze senzorů, softwarových prvků i služeb ostrahy.
 
Pokud se týká služeb Securitas, útok prověřil spolehlivost služby Remote Video Solutions (RVS), která spojuje inteligentní kamerový systém se vzdáleným dohledem operátora, možností přímé hlasové intervence s pomocí reproduktoru a včasného dojezdu zásahové jednotky.
 
Jak simulovaný útok dopadl a jaké poznatky pro zabezpečení kritické infrastruktury z testu vyplynuly? Dočtete se v tiskových zprávách Axis Communications a Asociace kritické infrastruktury.  Z akce bude také vytvořeno video, které vám následně představíme.                                        

 

Kontaktujte nás ještě dnes

S čím vám můžeme pomoci? Napište nám zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře.
An error has occurred while getting captcha image

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které si můžete přečíst zde. Odesláním formuláře potvzujete souhlas s těmito zásadami.

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.