Skip to main content

Novým technickým ředitelem SECURITAS ČR je Jan Peroutka

Publikováno
03 ledna 2022 14:25

Tisková zpráva ze dne 3. ledna 2022.

V nově definované pozici technického ředitele SECURITAS ČR bude mít Jan Peroutka na starosti dohled nad odděleními bezpečnostních technologií, servisu a dispečinku Securitas Operations Center.

SECURITAS ČR má nového technického ředitele. Na pozici s názvem Chief Solutions Officer nastupuje Jan Peroutka (42). „Jde o nově definovanou nejvyšší technickou pozici, v níž bude Jan Peroutka vést tým manažerů zodpovědných za vývoj,  instalaci a servis bezpečnostních technologií, inovace a návrhy integrovaných řešení a služby Securitas Operations Center včetně monitoringu více než 12 000 objektů,“ říká Pavel Adamovský, generální ředitel společnosti SECURITAS ČR a dodává: „Mám radost, že pro tuto roli, která zdůrazňuje směřování naší společnosti ke komplexním službám v oblasti zabezpečení, jsme vybrali odborníka a s dlouholetou zkušeností v managmentu naší společnosti.“

Jan Peroutka pracuje v SECURITAS ČR již od roku 2008, z toho posledních 9 let na různých pozicích vysokého managmentu společnosti. Je absolventem Přírodovědecké Fakulty Univerzity Karlovy, je ženatý a má dvě děti. Jeho profesionální dráhu pozitivně ovlivňuje i fakt, že je aktivním skautem.

Máte dotazy nebo zájem o bezpečnostní služby? Napište nám nebo volejte na 724 681 697.

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.