Skip to main content

Jak nahlásit nesprávné chování a nedodržování zásad

Každý hlas v Securitas je důležitý. Spoléháme na to, že naši kolegové a externí spolupracovníci se ozvou v případě, že jakákoli situace ohrožuje naše základní hodnoty a pověst. Proto jsme zřídili Securitas Linku integrity, kde lze takové případy hlásit.

Lidé v Securitas jsou součástí změny každý den. Jsme hrdí na to, jak názorně dodržují naše základní firemní hodnoty: čestnost, ostražitost a užitečnost a zároveň chrání lidi a majetek po celém světě. Tyto hodnoty definují, kdo jsme, a řídí naše rozhodnutí a jednání.

Hlášení jakýchkoli obav nám poskytuje informace, které potřebujeme k nápravě situace a zabránění opakování podobných situací. Věříme také, že každý člověk by se měl cítit natolik bezpečně, aby se mohl ozvat. Securitas Linka integrity je důvěrný systém pro hlášení od našich zaměstnanců a ostatních.

Securitas Linka Integrity

Jedná se o nástroj přispívající ke zdravé firemní kultuře, kde lidé vědí, že jejich hlas je slyšet a jsou přijímána daná opatření. Pokud jste zaměstnancem společnosti Securitas, partnerem, investorem nebo jinak zainteresovaný subjekt propojený se společností Securitas a chcete nahlásit nedodržování zásad naší společnosti, můžete využít Securitas Linku integrity. Platforma je dostupná a monitorovaná 24/7.

Securitas Linka integrity nemá nahrazovat odpovědnost managementu. Doporučujeme vám, abyste své obavy nahlásili HR, právnímu zástupci nebo vedení, kdykoli je to možné.

Všechny hlášené případy, které jsou v nesouladu s hodnotami a etickými zásadami společnosti Securitas, bez ohledu na to, jakým způsobem byly nahlášeny, jsou prošetřovány a dokumentovány v souladu s Politikou pro oznamování nekalých praktik společnosti Securitas a místními předpisy.

Napište nám, co vás trápí

An error has occurred while getting captcha image

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které si můžete přečíst zde. Odesláním formuláře potvzujete souhlas s těmito zásadami.

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.