Skip to main content

SECURITAS ČR se připojuje k iniciativě SKLAD

Publikováno
21 března 2022 11:04

Tisková zpráva ze dne 21.03.2022

Profesní sdružení společností poskytujících služby v oblasti logistiky SKLAD má nového člena. Je jím česká pobočka agentury Securitas. Možnosti, které SKLAD nabízí, se tak rozšíří o nové technologie a služby v oblasti fyzického zabezpečení.

Profesní sdružení SKLAD (Spolek kompetentních logistiků a dodavatelů) vzniklo jako nezávislá platforma v roce 2014. Jeho cílem je poskytnout komplexní nabídku při řešení problémů skladování a logistiky. Zájemce díky tomu může s jedním partnerem probrat vše od výběru haly a technologií až po nastavení procesů i všech navazujících oblastí. Díky zapojení nového partnera SECURITAS ČR může SKLAD nabídnout i poradenství a řešení v oblasti zabezpečení.

Agentura SECURITAS ČR dlouhodobě platí za lídra v oboru bezpečnostních služeb. Její nabídka je komplexní a zahrnuje širokou škálu služeb – od fyzické ostrahy, projektování, montáže a správy kamerových systémů, elektronického zabezpečení či přístupového systému až po bezpečnostní poradenství a specializované audity. Společnost se v poslední době silně zaměřuje na digitalizaci služeb a využití moderních technologií, jako jsou eVrátnice, eRecepce a unikátní služba inteligentního videodohledu Remote Video Solution (RVS), jako náhradu lidské síly. Výhodou SECURITAS ČR je možnost kombinace všech těchto služeb a jejich poskytování přesně na míru dané situaci od jediného dodavatele.

„Velmi nás těší, že můžeme ve spolku SKLAD přivítat nového člena, bezpečnostní agenturu SECURITAS ČR,“ říká o novince Petra Troblová, výkonná manažerka spolku SKLAD. „Díky zapojení jejích služeb můžeme našim klientům nabídnout komplexní řešení bezpečnosti skladových prostor i logistiky obecně. Jedná se o typ služeb, který doposud v našem portfoliu chyběl, a jsme rádi, že ho reprezentuje právě největší hráč na místním trhu,“ dodává Petra Troblová.

„V oblasti logistiky vidíme velký potenciál, protože jsme zároveň dodavatelem služeb ostrahy i moderních technologií. Členství v profesním sdružení SKLAD nám umožní vzájemnou výměnu informací s dalšími logistickými experty nabízejícími vše od pronájmu prostor, vybavení skladů až po zabezpečení a segmentové vyprofilování. Těším se na spolupráci při výzkumu trhu a vývoji nových řešení stejně jako na společné marketingové aktivity a možnost oslovit nové zákazníky,“ říká CEO společnosti SECURITAS ČR Pavel Adamovský.

Máte dotazy nebo zájem o bezpečnostní služby? Napište nám nebo volejte na 724 681 697.

 

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.