Skip to main content

Náš cíl a naše hodnoty

Být v bezpečí je jednou ze základních potřeb člověka. Toho si byl vědom i náš zakladatel, Erik Philip-Sörensen, který přijel v roce 1934 do švédského města Helsingborg a založil zde malý podnik, který se zabýval noční ostrahou.

Během devíti desetiletí se firma vyvinula v předního poskytovatele bezpečnostních služeb a globálního lídra na trhu komerční bezpečnosti. Dnes jsme hrdí na to, že chráníme bezpečí a majetky milionů lidí po celém světě. Securitas působí v 44 zemích světa a zaměstnává 341 000 pracovníků.

Náš cíl: Pomáháme dělat váš svět bezpečnější   

Bezpečnost je pro nás všechny základním předpokladem k tomu, abychom si užívali života s přáteli a rodinou a mohli v klidu pracovat. Ohrožení naší bezpečnosti se stále zvyšuje a je stále komplexnější. Pro Securitas je proto důležitější víc než kdy předtím, pomáhat našim zákazníkům, aby se jejich svět stal bezpečnějším místem.

Naše hodnoty

Od založení naší společnosti se mnohé změnilo. Avšak naše základní hodnoty - Čestnost, Ostražitost a Užitečnost, se nemění. Ty stále žijí jako základní principy pro vše, co děláme a symbolizují je tři červené tečky v našem logu.

Čestnost

Pracovník Securitas je schopen pracovat u zákazníka samostatně (střežit prostory i majetek včetně cenností). Čestnost v našem pojetí znamená i otevřenou komunikaci včetně práva vyjádřit vlastní názor a poukázat na nedostatky a navrhnout jejich nápravu.

Ostražitost

Znamená vidět, slyšet, hodnotit. Pracovník Securitas je vždy pozorný a často si všímá věcí, které druzí nevnímají. Uvědomí si tak možná rizika, která zákazníkovi mohou vzniknout.

Užitečnost

Pracovník Securitas nabídne pomoc, a to i v případě, kdy to není v přímém vztahu k činnosti, kterou vykonává. Zajišťuje tak bezpečnost našich zákazníků, ale i našich kolegů, kdykoliv je to potřeba.

 

 

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.