Naše strategie

Naším dlouhodobým cílem je být spolehlivým partnerem v oblasti komplexních bezpečnostních služeb.

V Securitas je srdcem jakékoliv naší činnosti zákazník. Společně tak udáváme trend rozvoje bezpečnostního průmyslu, jež je odrazem potřeb našich zákazníků v oblasti bezpečnosti.

Na potřeby našich zákazníků, které jsou pro nás vždy na prvním místě, reagujeme poskytováním komplexních bezpečnostních služeb. Kombinujeme správné lidi (bezpečnostní pracovníky) na správném místě s inovativními bezpečnostními technologiemi a práci s daty získanými digitalizací všech procesů.

Dlouhodobá partnerství s našimi zákazníky

Naši klienti jsou rozmanití a aktivní ve všech odvětvích. Velmi si ceníme toho, že většina z nich je dlouholetým partnerem Securitas. Vývoj těchto dlouhodobých partnerství jde ruku v ruce s neustále se vyvíjejícím světem i změnou potřeb našich zákazníků. Mění se i Securitas.

Nehledě na probíhající změny, základní lidská potřeba – bezpečí, zůstává, a díky naší systematické práci s daty získanými z risk analýzy, se přidaná hodnota poskytovaných služeb neustále zvyšuje.

Globální know-how, lokální přítomnost a řešení šitá na míru

V Securitas budeme moci i v budoucnu adekvátně reagovat na potřeby našich zákazníků.

Učiníme tak prostřednictvím naší silné globální přítomnosti, naší jedinečné schopnosti reagovat lokálně a poskytnutím bezpečnostních řešení šitých na míru, která vytváříme efektivními kombinacemi šesti typů bezpečnostních služeb:

  • Fyzické ostrahy
  • Mobilních služeb
  • Monitorovacích služeb
  • Bezpečnostních technologií
  • BOZP & PO
  • Risk managementu / Bezpečnostního poradenství

Díky digitalizaci analyzujeme data pro posouzení rizik, pro inovaci v rámci všech našich bezpečnostních služeb a pro sofistikovaný reporting a včasnou komunikaci s našimi zákazníky.

Všechny tyto složky z nás činí prověřeného a spolehlivého partnera pro komplexní bezpečnostní služby na trhu komerční bezpečnosti.

 

 

Pro více informací pošlete tento rychlý e-mail nebo volejte na tel. 284 018 372
*
*
*

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které si můžete přečíst zde.