Skip to main content

Naše strategie

Naším dlouhodobým cílem je být spolehlivým partnerem v oblasti komplexních bezpečnostních služeb.

V Securitas je srdcem jakékoliv naší činnosti zákazník. Společně tak udáváme trend rozvoje bezpečnostního průmyslu, jež je odrazem potřeb našich zákazníků v oblasti bezpečnosti.

Na potřeby našich zákazníků, které jsou pro nás vždy na prvním místě, reagujeme poskytováním komplexních bezpečnostních služeb. Kombinujeme správné lidi (bezpečnostní pracovníky) na správném místě, s inovativními bezpečnostními technologiemi a práci s daty získanými digitalizací všech procesů.

Dlouhodobá partnerství s našimi zákazníky

Naši klienti jsou rozmanití a aktivní ve všech odvětvích. Velmi si ceníme toho, že většina z nich je dlouholetým partnerem Securitas. Vývoj těchto dlouhodobých partnerství jde ruku v ruce s neustále se vyvíjejícím světem i změnou potřeb našich zákazníků. Mění se i Securitas.

Nehledě na probíhající změny, základní lidská potřeba – bezpečí, zůstává, a díky naší systematické práci s daty získanými z risk analýzy, se přidaná hodnota poskytovaných služeb neustále zvyšuje.

Globální know-how, lokální přítomnost a řešení šitá na míru

V Securitas budeme moci i v budoucnu adekvátně reagovat na potřeby našich zákazníků.

Učiníme tak prostřednictvím naší silné globální přítomnosti, naší jedinečné schopnosti reagovat lokálně a poskytnutím bezpečnostních řešení šitých na míru, která vytváříme efektivními kombinacemi šesti typů bezpečnostních služeb:

  • Fyzické ostrahy objektů a osob
  • Mobilních služeb
  • Dohledového centra / PCO
  • Bezpečnostních technologií
  • BOZP a požární ochrany
  • Bezpečnostního poradenství

Díky digitalizaci analyzujeme data pro posouzení rizik, pro inovaci v rámci všech našich bezpečnostních služeb a pro sofistikovaný reporting a včasnou komunikaci s našimi zákazníky.

Všechny tyto složky z nás činí prověřeného a spolehlivého partnera pro komplexní bezpečnostní služby na trhu komerční bezpečnosti.

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.