Naši bezpečnostní pracovníci zabránili velkým škodám

25. února 2019

Tento týden byly odeslány tři děkovné dopisy spolu s věcnými dary vybraným zaměstnancům SECURITAS, kteří prokázali, že umí uplatnit naše firemní hodnoty „čestný, ostražitý, užitečný“ v praxi.

Bezpečnostní pracovník Oldřich Jandejska prověřil poplach EPS a následně uhasil vzplanutý fritovací stroj. Zakouřené prostory byly evakuovány a ve spolupráci s HZS následně odvětrávány. Na místo byla také přivolána jednotka PČR, která zahájila vyšetřování příčiny požáru. Zástupce zákazníka vyjádřil naprostou spokojenost s koordinací zásahu velínu a vlastní likvidací požáru.

Bezpečnostní pracovník Jan Janíček poskytl pomoc staršímu muži, který uklouzl na zahrádce a zlomil si krček stehenní kosti. Náš zaměstnanec mu poskytl první pomoc a následně přivolal RZS. Poděkování dorazilo od syna zachráněného muže.

Bezpečnostní pracovník Jiří Hartwich zabránil možnému vzniku požáru a velkým materiálním ztrátám tím, že si všiml jiskřícího válečku na pásovém dopravníku. Díky této informaci byl váleček urychleně zchlazen a vyměněn, čímž bylo zabráněno vzniku možného požáru a velkým materiálním škodám.

Děkujeme našim kolegům za jejich profesionální přístup, duchapřítomnost a nasazení.