Wannado festival Sporťáček za účasti SECURITAS ČR

13. září 2018

V rámci 8. ročníku Wannado Festivalu – Sporťáček, který je největším sportovním festivalem v ČR pro děti i dospělé, se v sobotu, 8. září v Praze, konal ARMY TEST pro děti. Že nevíte, o co se jedná?

Kolegove ze zasahove jednotky SECURITAS CR dohlizeji na male sportovce pri akci Army Test v ramci festivalu Sportacek 8. zari 2018

Army test spořívá v tom, že si veřejnost může pod dohledem profesionálních vojáků nebo členů aktivní zálohy vyzkoušet skutečné fyzické testy, kterými musí každoročně procházet příslušníci české armády. Děti a teenageři od 6 do 17 let mají disciplíny i hodnocení přizpůsobené věku.

Smyslem je motivovat hlavně děti a mladé lidi, ale i jejich rodiče, aby nezanedbávali pohyb a pracovali na své kondici. Motivací pro účastníky je především možnost získat náramek ARMY TESTU: ti, kdo mají celkový součet hodnocení 8-15, dostávají zelený náramek ARMY TEST a ti nejlepší s celkovým součtem hodnocení 5-7 pak černý náramek ARMY TEST.

SECURITAS ČR je aktivním členem Asociace na podporu aktivní zálohy, která je organizátorem ARMY TESTŮ. Na jednom ze stanovišť („leh-sedy“) na soutěžící "dohlíželi" naši kolegové ze zásahové jednotky. Za jejich obětavost a podporu všech malých sportovců jim patří velký dík!