Securitas Operations Centre splňuje nejpřísnější technologické parametry

21. listopadu 2018

S velkou radostí oznamujeme, že jsme se stali držiteli Inspekčního certifikátu, který se vztahuje na dohledové a přijímací centrum SECURITAS ČR – Securitas Operations Centre.

V současné době můžeme prohlásit, že SOC je dnes jedno z mála dohledových pracovišť v Evropě, které bezvýhradně splňuje požadavky této evropské normy.

Certifikace byla provedena akreditovaným inspekčním orgánem technických prostředků střežení (IOTPS) v.o.s. Posuzovány byly vlastnosti, parametry, procesy a směrnice dle odpovídajících článků norem ČSN EN 50518 ed.2 1-3.

Na počátku bylo rozhodnutí o stěhování společnosti do nových prostor. Již tehdy bylo rozhodnuto, že bude vybudováno nové dohledové pracoviště, které bude splňovat nejpřísnější technologické parametry a svým pojetím bude opravdu nadčasové. Zároveň ale bude také splňovat velmi přísná kritéria jediné platné evropské normy pro provoz dohledových center.

Přípravné práce započaly daleko před samotným stěhováním. Získáním certifikátu byla završena více než roční práce týmu pracovníků Divize Alert Services, za což jim patří velký dík.

Související dokumenty