Securitas přenáší obor bezpečnosti do budoucnosti

22. června 2017

Securitas dnes spustila webové stránky SECURITAS FUTURE LAB. Jejich obsahem jsou nejlepší nápady a nové koncepty z naší globální organizace.

Bezpečnost se mění, a s ní i Securitas. Měníme se, abychom lépe sloužili našim zákazníkům, inovovali a mohli co nejlépe využívat moderní technologie. Změna také znamená otevření se navenek a prezentovat své inovace a nápady.

Proto jsme vytvořili Securitas Future Lab, www.securitasfuturelab.com - sbírku nejlepších myšlenek a nových konceptů ze Securitas. Některé z těchto myšlenek a konceptů již existují, zatímco jiné jsou ještě „v plenkách“. Chceme sdílet naše myšlenky se světem, našimi zákazníky, našimi partnery a bezpečnostním průmyslem, protože víme, že nápady se vždy pozitivně vyvíjejí, když jsou sdíleny a diskutovány.

Nové nápady a příběhy budeme pravidelně zveřejňovat na webu Future Lab www.securitasfuturelab.com. Ujistěte se, že jste se přihlásili k odběru novinek, abyste žádnou z nich nepromeškali.

Na úvod jsme zveřejnili příběhy o bezpečnostním pracovníkovi zítřka a jak budou technologie ovlivňovat důležitou práci, kterou vykonává. Najdete zde také příběhy o tom, jak drony pomáhají při poskytování bezpečnostních služeb.

Také aktualizujeme koncept naší značky a náš vizuální design na modernější, odvážnější a živější. Tyto změny budou realizovány v naší organizaci po celém světě během následujících měsíců.