Změna ve vedení společnosti SECURITAS ČR s.r.o.

19. listopadu 2018

Na pozici jednatele a CEO Michala Kuníka střídá Jan Peroutka

Od 1. ledna 2019 dochází ke změně na pozici jednatele a CEO společnosti SECURITAS ČR s.r.o. Novým jednatelem se stane současný Chief Sales Officer Jan Peroutka. Stávající jednatel a CEO Michal Kuník se bude v roce 2019 věnovat řízení speciálních projektů zejména v České a Slovenské republice.

Michal Kuník působí v pozici CEO SECURITAS ČR obdivuhodných 20 let. Za dobu jeho působení ve funkci společnost zvýšila svůj obrat více než 10x a stala se jedničkou na trhu komerční bezpečnosti v České republice. Z bezpečnostní agentury, která byla zpočátku zaměřena na poskytování služeb fyzické ostrahy, se vyprofilovala v moderní a dynamickou společnost, která pro své zákazníky vytváří komplexní bezpečnostní řešení se zastoupením vysokého podílu sofistikovaných bezpečnostních technologií.

Nový jednatel a CEO, 39letý Jan Peroutka, v oboru komerční bezpečnosti pracuje od roku 2005, v Securitas pak od roku 2009. Zastával řadu především manažerských pozic v rámci vrcholového vedení společnosti. Dnes je odpovědný za obchod, marketing a divizi bezpečnostních technologií pro Českou a Slovenskou republiku.

Tato generační změna je v souladu se strategií mateřské společnosti Securitas AB a podporuje nové zaměření na vyšší míru zapojení bezpečnostních technologií a digitalizace, které jsou základem prediktivní bezpečnosti.

Jan Peroutka - novy CEO SECURITAS CR

Související dokumenty