Skip to main content

Novým technickým ředitelem SECURITAS ČR je Jan Huml

Publikováno
06 února 2020 14:22

Tisková zpráva ze dne 6. února 2020

Společnost SECURITAS ČR oznámila, že na pozici Chief Technical Officer (CTO) nově nastoupí Jan Huml (31). Jeho odpovědností bude strategie společnosti v oblasti bezpečnostních technologií včetně jejich výběru a provozní vedení Area Technology.

„Mým cílem je, aby se SECURITAS ČR po technologické stránce nadále rozvíjela. Technologie jako služba skvěle doplňují fyzickou ostrahu, navíc nám mohou pomoci nasytit poptávku po bezpečnostních pracovnících. V dlouhodobém horizontu by měly být jedním z hlavních pilířů, který nám pomůže neustále zkvalitňovat služby,“ popisuje Jan Huml svoji vizi na nové pozici, jejíž součástí bude i spolupráce s dohledovým centrem Securitas Operation Center na rozvoji vzdálené správy objektů a navazujících služeb.

Huml přišel do Securitas ze společnosti Česká pošta Security, kde od roku 2014 působil jako provozní manažer a posléze i technický ředitel.

Máte dotazy nebo zájem o bezpečnostní služby? Napište nám nebo volejte na 724 681 697.

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.