Skip to main content

Střežili jsme rozlučkový zápas nejlepších basketbalistů

Publikováno
24 června 2019 19:17

V sobotu 22.6.2019 se konal rozlučkový zápas v ČSOB aréně Pardubice – „Poslední souboj“, zde svedli dva nejlepší hráči českého basketbalu a tímto zápasem se i rozloučili se svojí profesionální kariérou. Jednalo se o Jiřího Welsche a Luboše Bartoně.

Celé toto sportovní odpoledne jsme střežili, a to nejenom samotnou hrací plochu, ale i venkovní fanzónu, parkoviště a vstup do VIP prostor. Nesmíme ani zapomenout na originál trofej pro nového mistra světa, která po celou dobu vystavení měla taktéž náš doprovod.  

Po skončení zápasu legend, kde se v jednom z týmů objevil i herec Ivan Trojan, na nás čekal nelehký úkol, vytvořit na hracím poli bezpečný koridor pro hráče, aby mohla proběhnout jejich autogramiáda. 

Vše se podařilo, jak mělo a zákazník byl s naší prací spojený. Za hladký průběh ostrahy akce děkujeme našim kolegům Martinu Munzarovi a Tomáši Vodvárkovi!

Máte dotazy nebo zájem o bezpečnostní služby? Napište nám nebo volejte na 724 681 697.

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.