Skip to main content

Seznamte se s Ivetou

Iveta se stará o bezchybný chod recepce u našeho zákazníka

Najděte si svou profesi

Jméno: Iveta

Pozice: Vedoucí objektu / recepční

V Securitas od: 2011

Iveta nastoupila do SECURITAS ČR jako bezpečnostní pracovník / recepční na objekt Mondelez (Opavia – výroba Fidorek). V roce 2013 naše společnost o tuto zakázku přišla. Chtěla pokračovat v práci pro SECURITAS ČR na jiném objektu, ale v té době otěhotněla.

K tehdejší situaci Iveta říká: "Věděla jsem, že zanedlouho půjdu na mateřskou dovolenou a nechtěla jsem v té době řešit zásadní změnu. Zůstala jsem tedy pár měsíců zaměstnaná u ,,konkurenční´´ firmy. Ty uvozovky proto, že tato firma nám konkurovat zdaleka nemůže. Vůbec jsme se nedivili, když po roce SECURITAS získal tuto zakázku zpět".

"V říjnu 2016 jsem se vrátila po rodičovské dovolené zpět k nám 😊, na objekt Akzo Nobel (výroba práškových barev), jako recepční / vedoucí objektu. Zde jsem doposud. Máme tady moc hezké prostředí a skvělé pracovní podmínky."

"Baví mě účastnít se firemních akcí a školení. Člověk se dostane mezi nové lidi a vybočí z denního stereotypu. Svou práci mám ráda. Úžasné je, že se mi velice často dostane i kladné zpětné vazby od klienta. To vždy potěší."

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.