Skip to main content

Seznamte se s Jiřím

Jirka navrhuje a kontroluje bezpečnostní systémy a technologie

Najděte si svou profesi

Jméno: Jiří

Pozice: Technology Development Manager

V Securitas od: březen 2019

Jirka má na starosti odpovědnost za návrh bezpečnostních systémů a technologií, zpracování rozpočtů, ekonomiku zakázek, kontrolu realizace bezpečnostních a slaboproudých technologií v objektech našich zákazníků.

Mezi jeho další úkoly patří péče o VIP zákazníka, konkrétně o Českou spořitelnu, která pro něj není tak úplně neznámou. V minulosti měl totiž možnost řešit realizaci zakázek a servis na jejích pobočkách v několika okresech Středočeského kraje.

Ke své práci Jirka dodává: "V oblasti bezpečnostních technologií se pohybuji od roku 1992. Za tu dobu jsem měl možnost pracovat v montáži, servisu, jako technik pro napojování objektů na PCO, řídit realizaci a servis zakázek, být obchodním manažerem a v posledních letech pracovat na přípravě projektů a rozpočtů. Mám rád výzvy a snažím se učit novým věcem. V SECURITAS ČR mě kromě práce u nadnárodní společnosti zaujalo budování technologické area, což pro mě byla trochu výzva i nová zkušenost. Fakt, že se s většinou členů našeho týmu znám už dlouhá léta, mi pomohl v rozhodování, přijmout nabízenou pozici. Myslím, že nás čeká ještě spousta práce na tom, aby nová area správně pracovala. Přesto věřím, že se stane nedílnou součástí SČR a že bude všemi vnímána za potřebnou a důležitou."

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.