Skip to main content

Seznamte se s Martinou

Martina pro nás získává nové obchodní příležitosti

Najděte si svou profesi

Jméno: Martina

Pozice: Chief Sales Officer

V Securitas: od 2014

Martina nastoupila do SECURITAS ČR jako obchodní referentka a mezi její hlavní úkoly patřila podpora obchodního oddělení. Po necelém roce přešla z role podpůrné do role aktivního „obchoďáka“, Business Development Managera, odpovědného za new sales, business development a inovativní bezpečnostní řešení. 

V průběhu let 2015 – 2018 vystřídala různé obchodní pozice, postupně vedla obchodní tým největší regionální oblasti. Nyní působí na pozici Chief Sales Officer a mezi její hlavní úkoly patří: rozvoj obchodní a marketingové strategie společnosti, standardizace obchodních postupů, vzdělávání obchodního týmu, globální spolupráce v rámci obchodních aktivit a celosvětového programu péče o zákazníky. 

Ke své pozici Martina dodává: "Je skvělé, že se každé ráno probouzíte s vědomím, že den, který prožijete, bude naprosto unikátní. Na své práci nejvíce oceňuji její různorodost, možnost poznání – ať už nových lidí či společností, potřebu neustálého sebevzdělávání a globální propojenost s jednotlivými zeměmi, kde Securitas působí.“  

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.