Skip to main content

Seznamte se s Michalem

Michal a jeho tým monitoruje a řeší poplachy připojených objektů napříč celou ČR

Najděte si svou profesi

Jméno: Michal

Pozice: SOC Manager 

V Securitas od: 1991

Michal nastoupil jako dispečer / operátor na tehdejší centrálu společnosti Pinkerton. V současné době pracuje na pozici SOC Manager. V průběhu předchozích 30 let zastával celou řadu pozic, a to od těch nejnižších, až po ty téměř nejvyšší. Byl, mimo jiné, např. 5 let Country Manager divize Alert Services, 3 roky CTO /Chief Tehnology Officer/, taktéž 3 roky CIO /Chief Information Officer/, ale také téměř 4 roky mzdový účetní. Vyjma doby, kdy pracoval na mzdové účtárně, je Michalova profesní kariéra spojena s naší centrálou – tedy SOC (Securitas Operation Centre), dříve CNS (Centrála nouzových služeb) a ještě dříve PCO.

Michal ke svému dlouholetému působení v SECURITAS ČR říká: "Je pravda, že původně jsem si myslel, že jdu tzv.“ na chvilku do práce“ a nakonec je z toho skoro 29 let. Často přemýšlím, čím to je, že jsem nakonec zůstal tak dlouho. Myslím, že jedním z důvodů je, že práce byla a je pestrá. Je to práce s lidmi a také neustálý vývoj technologií je fascinující. Proto je pro mě práce i zábava. Neméně důležitým faktem také je, že naše firma umožňuje kariérní růst, a to i z pozic nejnižších. Nejen já jsem toho příkladem, ale celá řada mých podřízených také začínala na pozici bezpečnostního pracovníka." 

"Za těch téměř 30 let se změnilo mnoho. Pamatuji dobu, kdy jsme na PCO na podzim roku 1991 slavnostně připojili první objekt a v případě poplachu se všichni pracovníci začali sbíhat, co že se to děje. Dnes máme na našem SOC (Securitas Operation Center) více než 13 000 připojení, denně se řeší stovky poplachů, proběhnou stovky výjezdů  a vykonají se tisíce hovorů. Prostě, SECURITAS ČR vůbec není špatným zaměstnavatelem, ba právě naopak."

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.