Skip to main content

Seznamte se s Peťasem

Petr dohlíží na fungování dispečinku Securitas Operation Center

Najděte si svou profesi

Jméno: Petr

Pozice: Senior Supervizor SOC

V Securitas od: 2005

Petr do SECURITAS ČR nastoupil na pozici bezpečnostního pracovníka na pobočce našeho zákazníka, České spořitelny. Po letech se pomyslný kruh uzavírá a Petr, nyní na pozici Supervizora Area SOC, je styčnou osobou pro klienta Česká spořitelna ve vztahu střežení objektů na DMC klienty zařazené do portfolia monitoringu bankovního sektoru DMC/SOC. 

"Do společnosti SECURITAS ČR jsem nastoupil v létě roku 2005 původně „na letní brigádu“. Ovšem vlivem osudu jsem se po chvíli stal zástupcem velitele objektu. Na konci roku 2005 mě tehdejší nadřízený seznámil s Michalem Špelinou, který v té době rozšiřoval řady operátorů CNS SECURITAS. Jelikož jsem již v té době rád pracoval na počítači, práce operátora byla zajímavou možností. Navíc na CNS se oproti klasické službě bezpečnostního pracovníka pořád něco dělo, stále bylo co řešit a čas ve službě tak dostával jinou dynamiku. Z řadového operátora DMC jsem se postupem času vypracoval na velitele směny, následně na Senior operátora a později na Supervizora dispečinku SOC. Práce u společnosti SECURITAS je rozmanitá, smysluplná a také zavazující."

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.