Skip to main content

Seznamte se se Zbyňkem

Zbyněk je odpovědný za 260 bezpečnostních pracovníků ve Středních a Východních Čechách

Najděte si svou profesi

Jméno: Zbyněk

Pozice: Branch Manager                        

V Securitas od: 2009

Zbyněk nastoupil na pozici Manažer segmentu, kdy byl odpovědný za Segment Potravinářský průmysl. Další jeho pozice byly Manažer divize, Project Manager, Branch Manager, Key Account Manager. Šlo ale spíš jen o změnu názvosloví pracovní pozice, vždy to byla odpovědnost za provoz svěřené oblasti. Nyní má na starosti Branch Čechy VÝCHOD a je odpovědný za přibližně 260 bezpečnostních pracovníků.

Ke svému dlouholetému působení v SECURITAS ČR Zbyněk dodává: "Tuto práci dělám již od roku 1992. Byla to doba vzniku tzv. „černých šerifů“ a já začínal jako řadový guard hlídat lázeňskou oblast v Karlových Varech a Jáchymově. Od té doby uplynula spousta času a já si prošel řadou pozic, mimo jiné 3 roky i jako řidič pancéřového vozidla pro přepravu hotovosti a cenin. Myslím, že to bylo jedno z nejzajímavějších období mé profesní dráhy. Tehdy jsme ještě jezdili za doprovodu Zásahové jednotky PČR a s nimi jsme se společně také účastnili různých taktických cvičení. Prošel jsem těmi největšími firmami v ČR, které poskytovaly bezpečnostní služby."

"Vlastně už ani nic jiného neumím a nedovedu si představit, že bych se po těch 28 letech zase vrátil zpět do nějaké továrny :-). Už jsem párkrát zvažoval, že bych změnil obor, ale pak jsem vždycky tak nějak dospěl k názoru, že to co dělám, má smysl. Baví mě to a i když práce s lidmi je složitá a v době personální krize ještě složitější, myslím, že s nimi umím jednat. A možná už jim po těch letech i mám, co předat."

"Na téhle práci mě nejvíc baví její rozmanitost. Potkávám řadu nových, zajímavých lidí. Dostanu se na zajímavá místa a jsem, jako malé ozubené kolečko, stále součástí velkého bezpečnostního stroje. Tahle práce mi umožnila žít život podle svých představ a plnit si malé, skromné životní cíle."

Litujeme, ale tento prohlížeč není podporován. Chcete-li využívat naše webové stránky, zkuste použít novější prohlížeč, jako je Chrome, Safari, Firefox nebo Edge.