Strategie

Securitas je globálním lídrem ve znalostech v oblasti komerční bezpečnosti. Klíčovou oblastí naší činnosti jsou integrovaná bezpečnostní řešení s vysokým podílem bezpečnostních technologií. Společně s našimi zákazníky vytváříme efektivní bezpečnostní řešení s přidanou hodnotou.

Bezpečnostní řešení a technologie

Jsme přesvědčeni, že význam bezpečnostních technologií a video dohledu se stane klíčovým znakem určujícím rozdíl mezi firmami poskytujícími bezpečnostní služby, a proto v této oblasti výrazně investujeme. Vytvořili jsme například globální kompetenční centrum ve švédském Malmö, kde jsou vyvíjeny koncepty a řešení na podporu Securitas v jednotlivých státech.

Výraznější účast v mezinárodním měřítku

Důležitou součástí naší dlouhodobé strategie je expanze v mezinárodním měřítku s cílem udržet naši silnou pozici na trhu komerční bezpečnosti a schopnost uspokojit naše globální zákazníky. V akvizičním úsilí budeme pokračovat pouze v případech, kdy půjde o posílení naší pozice na nových trzích, nebo o získání technologických postupů, které v rámci naší strategie pomohou zvýšit technologický podíl a dále posunout naši společnost výše na hodnotovém řetězci.

 

Pro více informací pošlete tento rychlý e-mail nebo volejte na tel. 284 017 111
*
*
*

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které si můžete přečíst zde.